Individualios konsultacijos

Šiuo metu individualios konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu per Google Meet, Zoom bei Microsoft Teams programas. Daugiau apie individualias mitybos konsultacijas sužinosite D.U.K. skiltyje.

Viena individuali konsultacija

Kaina 75 € 50 min

SVARBU. Konsultacijos užrašai bei mitybos planas yra atskira paslauga. Konsultacijos užrašus (žr. paslaugą „Individualios konsultacijos užrašai“) rekomenduojama įsigyti kartu su individualia konsultacija, o mitybos planą (žr. paslaugą „Individualus mitybos planas“) – po pirmos ar tolesnių konsultacijų.

Įsigijus konsultacijos užrašų paslaugą, po konsultacijos per 2 d. d. atskiru PDF dokumentu Jums bus pateiktas mūsų aptartas veiksmų planas kartu su visomis minėtomis rekomendacijomis. Tai reiškia, kad konsultacijos metu neturėsite nieko užsirašinėti ir „bandyti prisiminti“. Galėsite ramiai ir efektyviai susikoncentruoti į mūsų pokalbį.

Individualios konsultacijos užrašai

Kaina 30 € 

Konsultacijos užrašus gausite per 2 darbo dienas nuo konsultacijos pabaigos. Jeigu konsultacija vyko vakare, likutis gali būti nukeltas į kitos darbo dienos darbo valandas. Pvz., jei Jūsų konsultacija baigėsi pirmadienį 17.00 val., turiu teisę konsultacijos užrašus pateikti iki trečiadienio 17.00 val.

Apie konsultacijų užrašus

Konsultacijos užrašai nėra tik padriki punktai, tai detalūs paaiškinimai su (jei/kai reikalinga) edukacine medžiaga bei aktyviomis nuorodomis į minėtus šaltinius, maisto produktus, valgių pavyzdžius ar kt. apie ką kalbėjome ir į ką turėtumėte atkreipti dėmesį. SVARBU. Visos konsultacijos yra individualios. Užrašuose pateikiama tik Jūsų situacijai taikytinas veiksmų planas, o tai reiškia, kad konsultacijos užrašų nereikėtų lyginti su draugės konsultacijų užrašais! Dokumente gali būti pateiktos nuorodos į konkrečius maisto produktus, patiekalus, tačiau, to gali ir nebūti. Kartu galite gauti edukacinę medžiagą, tačiau galite jos ir negauti. Kiekvienu atveju yra atsižvelgiama į individualią asmens situaciją ir prioritetus.

Klientų atsiliepimai:

ImageImageImageImage
„Dalomąją medžiagą visada išsispausdinu ir kaupiu atskirame segtuve, nes visada noriu prisiminti, pasikartoti informaciją, ką jau išmokau.“
Greta
„Tuos paveikslėlius apie glikemijos kontrolę vežiausi pas savo mamą ir ilgai kalbėjomės apie jos pietų lėkštę. Atrodo įtikinau, kad net prie balandėlio galima įsidėti porciją daržovių arba suvalgyti jas prieš! Ir dabar jau mūsų šeimoje, tavo dėka, tai nebeatrodo „keista“. Ačiū!“
Kornelija
“Tie užrašai, kaip atskira individuali knygelė, labai džiaugiuosi, kad pasiėmiau. Galvojau viską atsiminsiu, bet jau kitą dieną atsiverčiau pasižiūrėti, kokius produktus pirkti ir kokius užkandžius pasiruošti ir turėti šaldytuve”.
Agnė
“Nepavadinčiau jų užrašais, tai tikrų tikriausios individualiai man skirtos knygos pastraipos:D”
Kotryna

Individualus 28 dienų (4 savaičių) mitybos planas

Kaina priklauso nuo dietinių apribojimų

Mitybos planas be dietinių apribojimų:

Subalansuotas valgiaraštis visavalgiams 112 €

Mitybos planas su dietiniais apribojimais:

Vegetarams (pesko-, lakto-, ovo-, ovo-lakto-, veganams) 142 €

Papildomi dietiniai apribojimai:

Pvz., be glitimo, be laktozės, podagrai ir kt. +30 €*

*Pavyzdžiui. Subalansuotas valgiaraštis visavalgiams (112 €) su dietiniais apribojimais pvz., be glitimo (+30 €)

Vegetariškas valgiaraštis pvz., veganams (142 €) su papildomais dietiniais apribojimais pvz., be glitimo (+30 €)

SVARBU. Papildomų dietinių apribojimų įkainis nesisumuoja t. y. jei Jums reikalingas valgiaraštis ir be glitimo ir be laktozės įkainis išlieka toks pat (+30 €), nesisumuoja.

Įsigijus mitybos planą gaunate 10 proc. nuolaidą vienai individualiai konsultacijai (galioja 1 mėnesį nuo plano įsigijimo dienos). Gavus valgiaraštį ir jį išnagrinėjus visada rekomenduoju registruotis papildomai konsultacijai aptarti visus su valgiaraščiu iškilusius klausimus, nes jų visada būna, o mums svarbiausia – išlaikyti Jūsų motyvaciją ir kad ta investicija tikrai suveiktų.

SVARBU. Valgiaraštis sudaromas tik po pirmojo ar vėlesnių susitikimų. Kai pasikalbėsime, bus aišku, ar jis Jums reikalingas, ar ne.

Per kiek laiko gausiu savo mitybos planą?

Subalansuotą valgiaraštį visavalgiams (be dietinių apribojimų) nurodytu el. paštu gausite per 10 darbo dienų nuo klausimyno užpildymo ir sąskaitos apmokėjimo darbo valandomis**.

Valgiaraštį vegetarams ir valgiaraščius su papildomais dietiniais apribojimais nurodytu el. paštu gausite per 15 darbo dienų nuo klausimyno užpildymo ir sąskaitos apmokėjimo darbo valandomis**.

**Jeigu pastebėsiu, jog kokybiškam mitybos planui paruošti trūksta esminės informacijos, prieš jį ruošiant, parašysiu Jums el. paštu arba paskambinsiu telefonu ir paprašysiu ją pateikti. Tai reiškia, kad plano paruošimo laikas gali būti (bet nebūtinai) pradedamas skaičiuoti nuo pilnai surinktos plano sudarymui reikalingos informacijos.

Kaip užsisakyti paslaugą?

 • 1 ŽINGSNIS
  Susisiekite
  Norėdami užsakyti paslaugą parašykite (el. pašto adresu solamitalukauske@gmail.com) kokios paslaugos norėtumėte ir trumpai apibūdinkite kodėl. Paslauga bus laikoma užsakyta pasirašius Jums atsiųstą Paslaugų teikimo sutartį bei apmokėjus sąskaitą faktūrą.
 • 2 ŽINGSNIS
  Pasiruošimas konsultacijai - namų darbai
  Po paslaugos užsakymo gausite išsamų klausimyną ir maitinimosi dienoraštį - šiuos dokumentus būsite paprašyti užpildyti iki mūsų susitikimo. Pateikta informacija padeda iš anksto pasiruošti mūsų susitikimui ir maksimaliai išnaudoti Jūsų turimą laiką su manimi. Jei anketų neužpildysite tai padarysime konsultacijos metu, tačiau tokiu atveju nukentėsite Jūs. Detaliai užpildydami anketas suteiksite vertingos informacijos apie savo gyvenseną, maitinimosi įpročius, o tai mums padės efektyviau išnaudoti mūsų laiką kartu.
 • 3 ŽINGSNIS
  Susitikimas
  Likus 5 min. iki konsultacijos į savo el. paštą gausite pakvietimą prisijungti prie Zoom programos. Numatytu laiku paspausite atsiųstą nuorodą ir turėsite 50 min. trukmės video konsultaciją.
 • 4+ ŽINGSNIS
  Palaikymas
  Tolesni žingsniai priklausys nuo Jūsų motyvacijos ir noro keisti savo nusistovėjusius įpročius bei siekti užsibrėžtų tikslų. Tai daryti galėsite tęsdami darbą su manimi pakartotinių konsultacijų metu ir (arba) įsigiję individualų mitybos planą. Jei reikalinga, būsite nukreipti pas kitų sričių specialistus. Esant sudėtingesnėms situacijoms ar susirgimams, kurių neidentifikavote registracijos menu, būsite nukreipti gydytojo įvertinimui.

Susisiekite su manimi

Maloniai kviečiu susisiekti žemiau nurodytu el. pašto adresu, o aš pasistengsiu kuo greičiau atsakyti, ne ilgiau kaip per 24-48 valandas. Dėkoju.

?  solamitalukauske@gmail.com

? ‭+370 (602) 73 725‬