SUBALANSUOTOS LĖKŠTĖS METODAS

Informacinis gidas

12.49

Subalansuotos lėkštės metodas – praktiškas, veiksmingas ir tvarus įrankis skirtas norintiems valgyti sveikatai palankiai, bet tuo pačiu savo ilgalaikėje sveikatingumo vizijoje ieškantiems pusiausvyros, ramybės ir lengvumo – priešingai nei to, ką teikia skatinimas laikytis griežtų taisyklių ir fanatiškas kalorijų skaičiavimas. Užuot valgius su skaičiuotuvu siūlau pabandyti bent du dienos patiekalus (pvz., pietums ir vakarienei) kasdien ruošti atsižvelgiant į subalansuotos lėkštės metodo principus. Taip be vargo patenkinsite savo rekomenduojamų suvartoti daržovių, skaidulinių medžiagų, baltymų ir kitų pagrindinių maistinių medžiagų poreikį. Šis metodas yra puikus būdas užtikrinti, kad valgomas maistas aprūpintų visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis ir pats valgymas vis dar teiktų malonumą.

 

Gide rasite:

 

  • kas yra subalansuota, sveikatai palanki mityba;
  • maistinės makromedžiagos (riebalai, angliavandeniai, baltymai) – kas jie tokie ir kokia jų vieta mūsų lėkštėje;
  • išsamūs žingsniai, kurie padės kiekvieną patiekalą paversti subalansuotu visaverčiu valgiu;
  • maisto porcijos – kaip jos atrodo ir kaip jas pamatuoti naudojantis tik savo rankomis;
  • 12 skirtingų valgių vizualizacijų paruoštų vadovaujantis subalansuotos lėkštės metodo principais;
  • subalansuoti užkandžiai – ką pasirinkti siekiant palaikyti energijos tvarumą ir išvengti peralkimo prieš pagrindinius valgymus;
  • literatūra.

 

Puslapiai: 22

Formatas: PDF failas

Autorė: mitybos specialistė Solamita Lukauskė

Kategorija:
Dalintis

Svarbu

Autorių teisės

Be autorės sutikimo šį kūrinį ir bet kurias jo dalis draudžiama platinti spausdintus ar internete, išleisti ar kitokiu būdu padaryti viešai prieinamus, atgaminti bet kokia forma ir bet kokiomis priemonėmis. Draudimas netaikomas saugojimui kompiuteryje ar spausdinimui, jei tai daroma išskirtinai tik asmeninio nekomercinio naudojimo tikslu.

Atsiskaitymai

Atsiskaityti solamita.lt internetinėje parduotuvėje galima per Paysera mokėjimų sistemą. Už elektroninius leidinius galima sumokėti prisijungus prie savo asmeninės Paysera sąskaitos arba pasirinkus tinkamiausio banko elektroninę bankininkystę.