PRIVATUMO POLITIKA

Šioje Politikoje Jūs rasite visą informaciją, kokius Jūsų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kitą svarbią informaciją. Tikimės, kad atidžiai perskaitysite privatumo politiką bei naudojimosi sąlygas (toliau – Sąlygos). Jeigu Jūs nesutinkate su Sąlygomis, šia Politika ar atskiromis jų sąlygomis, mes negalėsime suteikti Jums galimybės naudotis visomis ar bet kuria iš solamita.lt teikiamų paslaugų.

Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad tiek Politika, tiek ir Sąlygos gali būti keičiamos, pildomos, atnaujinamos.

Pirmą kartą lankantis Svetainėje, mes paprašysime Jūsų patvirtinti, jog sutinkate, kad būtų naudojami slapukai žemiau išdėstytomis sąlygomis.

Iškilus bet kokiems klausimams dėl mūsų taikomų asmens privatumo apsaugos nuostatų, rašykite mums adresu info@solamita.lt

Asmens duomenys

Jūsų asmeninė informacija naudojama šiems tikslams:

– Įsigyti prekes ir paslaugas elektroninėje parduotuvėje;

– Interneto svetainei administruoti;

– Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;

– Turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);

– mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Solamita.lt imasi visų priemonių, kad apsaugotų Jūsų asmeninius duomenis, įgyvendindami teisės aktų numatytas organizacines ir technines duomenų saugumo priemones. Asmens duomenys yra tvarkomi saugiomis priemonėmis, kurios apsaugo šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo ar kitų neteisėtų veiksmų.

Pirkimo duomenų tvarkymas

Atsiskaitymas solamita.lt elektroninėje parduotuvėje už prekes yra vykdomas per įmokų surinkimo internetu paslaugą Paysera. Daugiau: https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/sutartys/privatumo-politika

Jeigu už solamita.lt elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes mokate internetinės bankininkystės sistemoje, tokiu atveju jūsų duomenų ir mokėjimo saugumą užtikrina banko serveris, kuriame atliekate mokėjimą.

Autorių teisės

Sumokėjus patvirtinate, kad žinote ir sutinkate, kad visos teisės į visus el. leidinius yra saugomos. Visus el. leidinius ar bet kurias jų dalis platinti, pergaminti bet kokia forma ir bet kokiomis priemonėmis be išankstinio Solamitos Lukauskės sutikimo yra draudžiama.

10. Pinigų grąžinimas

10.1. Pinigai už įsigytas virtualias prekes, tokias kaip mitybos planai, elektroninės knygos, informacinės knygelės, receptų knygelės ir kiti elektroniniai leidiniai, nėra grąžinamos.

Slapukai

8.1. Solamita.lt svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukas yra nedidelės apimties duomenų rinkinys, perduodamas iš interneto svetainės ir išsaugomas lankytojo kompiuteryje ar kitame įrenginyje.

8.2. Naudojant slapukus solamita.lt gali gauti informaciją apie jūsų naršymą svetainėje, kuri padeda pateikti aktualią informaciją, tobulinti solamita.lt svetainę, jos valdymą bei turinį.

8.3. Vartotojas prisijungdamas prie solamita.lt tinklalapio yra informuojamas apie slapukų naudojimą bei yra gaunamas jo sutikimas dėl slapukų. Slapukus atsisakyti ar ištrinti galima per naršyklės nustatymus.

8.4. Solamita.lt svetainėje yra naudojami šie slapukų tipai:

– Google Analytics. Renkama informacija: kliento elgsena Svetainėje, apsilankymų skaičius, trukmė, data, naršyklės ir įrenginių informacija, IP adresas, demografiniai ir geografiniai rodikliai ir kita informacija, kurią renka Google Analytics. Daugiau: https://support.google.com/analytics/answer/6004245

– CleanTalk apsaugos nuo įsilaužėlių. Daugiau: https://cleantalk.org/help/cleantalk-gdrp-compliance

– Jetpack apsaugos įskiepio slapukas reikalingas identifikuoti sesiją. Daugiau: https://jetpack.com/support/privacy/

Nuorodos į kitus tinklapius

Solamita.lt svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į kitus tinklapius už kurių turinio teisingumą ir atitikimą galiojantiems teisės aktams solamita.lt neatsako.

Sutikimas

Svetainė turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo politiką.

Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo Svetainėje dienos.

Jei po privatumo politikos papildymo ar pakeitimo vartotojas ir toliau naudojasi solamita.lt svetaine ir jos teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad vartotojas sutinka su šiais papildymais ir/ar pakeitimais.

Lankydamiesi solamita.lt svetainėje Jūs sutinkate, jog esate susipažinę su taikoma privatumo politika ir jai neprieštaraujate.

Redakcija: 2020 balandžio 14 d.