Individualios mitybos konsultacijos

Virtualios konsultacijos (Skype, internetu, telefonu, el. paštu)

Kalorijos ir kodėl dietos neveikia
Tavo sveikata – Tavo rankose

Natūropatinės mitybos terapija tinka sąmoningam asmeniui, ne ieškančiam „stebuklingos, jį pagydysiančios tabletės“, bet pasirengusiam imtis atsakomybės už savo gyvenimą ir sveikatą. Dirbdami kartu būsime vieninga komanda, kurios sėkmė priklauso nuo abipusio pasitikėjimo ir bendradarbiavimo.

Nors gera mityba yra pagrindinis kelias sveikatos link, tačiau natūropatinė mitybos terapija neapsiriboja vien sveikos mitybos pagrindais. Čia daug dėmesio skiriama ir kitiems veiksniams, tokiems kaip šiandieninio gyvenimo tempo organizmui keliami reikalavimai, gyvenamoji aplinka, streso valdymas, fizinis aktyvumas, mąstymas ir emocijos, kurie taip pat gali turėti įtakos moters sveikatai.

Natūropatinės mitybos terapija remiasi ne tik naujausiais moksliniais tyrimais, bet ir holistinės medicinos principais, todėl visada į žmogų žiūrime kaip į visumą, ieškome galimų ryšių. Juk žmogus yra įvairių sistemų – endokrininės, virškinimo, nervų, judėjimų sistemų – visuma.

Žinios, ne magija

Esu įsitikinusi, jog tam, kad galėtume priimti sveikatai palankiausią sprendimą, turime turėti pakankamai informacijos bei supratimo, leidžiančio mums tai padaryti. Juk mes negalime daryti to, apie ką nieko nežinome? Būtent todėl švietimas yra pagrindinis mano individualių mitybos konsultacijų aspektas. Trumpai tariant, konsultacijų metu gaunate ne žuvį, o meškerę, kuri padeda atsirinkti maistą įvairiose gyvenimo situacijose. Tik remdamiesi žiniomis galime išvengti aplinkos spaudimo ir priimti tokį sprendimą, kuris geriausiai atitiktų mūsų pačių interesus.

Individualių mitybos konsultacijų paketai
1 mėnesio PAKETAS

Investicija į Jūsų sveikatą - 324 €

1 x 90 minučių pradinė konsultacija (gyvai arba Skype)

1 x 30 minučių pakartotinė konsultacija (Skype) *

1 x 15 minučių patikrinimas (telefonu arba el. paštu) *

1 mėn. prieiga susisiekti el. paštu

*(turi būti panaudoti per mėnesį)

Šis konsultacijų paketas rekomenduojamas jei reikalingi keli nedideli gyvensenos ir mitybos pokyčiai. Paketas nebus tinkamas jei Jūsų situacija sudėtingesnė, t. y. kamuoja įvairios sveikatos problemos.

Pradinės konsultacijos metu, atidžiai įvertinus Jūsų sveikatos poziciją, parengiamas individualus Mitybos ir Gyvenimo Būdo Veiksmų Planas. Po 2 savaičių daromas 15 min. patikrinimas, kuomet aptariame iškilusius klausimus bei, jei reikalinga, atliekame atitinkamas plano korekcijas tam, kad būtų lengviau laikytis pasirinkto kurso. Po 4 savaičių, pakartotinės konsultacijos metu, yra įvertinami Jūsų sveikatos būklės pokyčiai, aptariami sunkumai, su kuriais susidūrėte, įvertinamas rekomendacijų veiksmingumas, koreguojamas Mitybos ir Gyvenimo Būdo Veiksmų Planas, formuojami nauji tikslai.

Jei mūsų bendradarbiavimo laikui atėjus į pabaigą jausite, jog Jums reikia daugiau pagalbos ir paramos, tuomet galėsite įsigyti papildomų pakartotinių konsultacijų, žr. palaikymo paketai.

3 mėnesių PAKETAS

Investicija į Jūsų sveikatą - 540 €

1 x 90 minučių pradinė konsultacija (gyvai arba Skype)

3 x 30 minučių pakartotinės konsultacijos (Skype) *

3 x 15 minučių patikrinimai (telefonu arba el. paštu) *

3 mėn. prieiga susisiekti el. paštu

*(turi būti panaudoti per 3 mėnesius)

Pokyčiai yra sunkūs, o gyvenimo būdo pokyčiai gali būti dar sunkiau įveikiami. Šis laikotarpis taip pat dažnai siejamas su didžiuliu nerimu, todėl suinteresuoto Jums padėti žmogaus palaikymas ir pagalba yra vienas geriausių būdų padėsiančių patekti į kitą etapą. Šis konsultacijų paketas puikiai tinka tiems, kurie turi daugiau sudėtingų sveikatos problemų arba nori daugiau atskaitomybės, paskatinimo ir paramos. Remiantis patirtimi galiu pasakyti, jog klientai, kurie įsipareigoja dirbti su manimi mažiausiai 3 mėnesius, pasiekia geriausius rezultatus.

Pradinės konsultacijos metu, atidžiai įvertinus Jūsų sveikatos poziciją, parengiamas individualus Mitybos ir Gyvenimo Būdo Veiksmų Planas. Kartą per mėnesį daromi 15 min. pasitikrinimai, kuomet aptariame iškilusius klausimus bei, jei reikalinga, atliekame atitinkamas plano korekcijas tam, kad būtų lengviau laikytis pasirinkto kurso. Kiekvieno mėnesio pabaigoje, pakartotinės konsultacijos metu, yra įvertinami Jūsų sveikatos būklės pokyčiai, aptariami sunkumai, su kuriais susidūrėte, įvertinamas rekomendacijų veiksmingumas, koreguojamas Mitybos ir Gyvenimo Būdo Veiksmų Planas, formuojami nauji tikslai.

Jei mūsų bendradarbiavimo laikui atėjus į pabaigą jausite, jog Jums reikia daugiau pagalbos ir paramos, tuomet galėsite įsigyti papildomų pakartotinių konsultacijų, žr. palaikymo paketai.

6 mėnesių PAKETAS

Investicija į Jūsų sveikatą - 1080 €

1 x 90 minučių pradinė konsultacija (gyvai arba Skype)

6 x 30 minučių pakartotinės konsultacijos (Skype) *

6 x 15 minučių patikrinimai (telefonu arba el. paštu) *

6 mėn. prieiga susisiekti el. paštu

*(turi būti panaudoti per 6 mėnesius)

Šis konsultacijų paketas skirtas tiems, kurie iš esmės nori pakeisti savo gyvenseną, kadangi reguliaraus ir nuoseklaus bendradarbiavimo metu mes galėsime dar labiau įsigilinti į visus su sveikata susijusius aspektus kuomet bus formuojami sveiko gyvenimo būdo principai, kurie per laiką taps natūrali Jūsų gyvenimo dalis.

Pradinės konsultacijos metu, atidžiai įvertinus Jūsų sveikatos poziciją, parengiamas individualus Mitybos ir Gyvenimo Būdo Veiksmų Planas. Kiekvieną mėnesį daromi 15 min. patikrinimai, kuomet aptariame iškilusius klausimus bei, jei reikalinga, atliekame atitinkamas plano korekcijas tam, kad būtų lengviau laikytis pasirinkto kurso. Kiekvieno mėnesio pabaigoje, pakartotinės konsultacijos metu, yra įvertinami Jūsų sveikatos būklės pokyčiai, aptariami sunkumai, su kuriais susidūrėte, įvertinamas rekomendacijų veiksmingumas, koreguojamas Mitybos ir Gyvenimo Būdo Veiksmų Planas, formuojami nauji tikslai.

Jei mūsų bendradarbiavimo laikui atėjus į pabaigą jausite, jog Jums reikia daugiau pagalbos ir paramos, tuomet galėsite įsigyti papildomų pakartotinių konsultacijų, žr. palaikymo paketai.

individualios mitybos konsultacijos
Ką gausite?

Visi toliau išvardyti punktai priklauso kiekvienam individualių mitybos konsultacijų paketui. 3- ir 6- mėnesių konsultacijų paketai leidžia mums į visus šiuos aspektus labiau įsigilinti.

Išsami sveikatos istorijos ir gyvenimo būdo vertinimo forma (pildoma prieš konsultaciją)

Trijų dienų Jūsų mitybos dienoraščio analizė

Galimybė geriau suprasti esamų sveikatos problemų priežastis

Realus ir pasiekiamas Jūsų tikslų formulavimas

Individualus Mitybos ir Gyvenimo Būdo Veiksmų Planas atitinkantis Jūsų gyvenimo ir mitybos reikalavimus, kuriame detaliai paaiškinama kokių veiksmų reikėtų imtis ir kodėl; valgymo įpročių korekcija, patiekalų idėjos ir buitį lengvinantys metodai; gyvenimo būdo patarimai susiję su judėjimu, miegu, streso valdymu, gyvenimo/darbo balansu.

Savipriežiūros praktikų rekomendacijos, kurios praturtins Jūsų sveikatingumo kelionę, įskaitant tokius ritualus, kaip dėkingumas, meditacija bei sąmoningumas

Valgių idėjos su receptais, pagal Jūsų mitybos reikalavimus

Galimybė užduoti su mityba ir sveika gyvensena susijusius klausimus

Jei reikalinga, papildoma edukacinė medžiaga

Jei reikalinga, individualiai Jums parinktos maisto papildų, vitaminų bei kitų substancijų, stiprinančių organizmo veiklą, ir/arba tyrimų, rekomendacijos*

Palaikymo paketai

*pasirinkti galima tik jei turėjote pradinę konsultaciją

Daugiau konsultacijų reikia žmonėms, turintiems sudėtingesnių sveikatos problemų. Tačiau dauguma klientų renkasi tęsti konsultacijas tol, kol jiems tai atrodo naudinga. Stengiuosi visada priminti, jog stebuklingos piliulės nėra, o rezultatų per vieną naktį tikrai nereikėtų tikėtis. Tačiau gavus meškerę ir išmokus žvejoti, daugiau niekada nebūsite alkanas. Pakartotinės konsultacijos yra puikus būdas gilinti savo žinias apie mitybą, gauti papildomos informacijos, patarimų bei įkvėpimo savo tikslams pasiekti.

Jei norite toliau tęsti savo sveikatingumo kelionę bendradarbiaudami su manimi tuomet galiu pasiūlyti pakartotines 30 minučių trukmės konsultacijas:

3 pakartotinės konsultacijos: 216 € (turi būti panaudojamos per 6 mėnesius nuo pirmojo susitikimo dienos)

6 pakartotinės konsultacijos: 420 € (turi būti panaudojamos per 12 mėnesių nuo pirmojo susitikimo dienos)

Kaip tai veikia?
 • 1 ETAPAS
  Įvadas, susipažinimas ir atradimai
  Prieš pirmąją konsultaciją pildomas išsamus Jūsų sveikatos istorijos ir gyvenimo būdo klausimynas kartu su 3 dienų mitybos ir gyvenimo būdo dienoraščiu. Pateikta informacija padeda įvertinti Jūsų sveikatą bei iš anksto pasiruošti mūsų susitikimui ir maksimaliai išnaudoti Jūsų turimą laiką su manimi. Visos pradinės konsultacijos paprastai trunka apie 90 minučių, kuomet išaiškinama išsami Jūsų sveikatos pozicija. Pradinės konsultacijos metu aptarsime Jūsų užpildytą sveikatos istorijos ir gyvenimo būdo klausimyną bei išanalizuosime Jūsų 3 dienų maisto bei gyvenimo būdo dienoraštį. Konsultacijos metu pateiksiu papildomų klausimų, kurie padės man dar geriau susipažinti su Jūsų dabartine savijauta ir simptomais, mitybos įpročiais, gyvenimo būdu bei geriau įvertinti galimas negalavimų priežastis prieš parengiant Jums tinkamą Individualų Mitybos ir Gyvenimo Būdo Veiksmų Planą.
 • 2 ETAPAS
  Švietimas
  Po konsultacijos, per 7 darbo dienas, atsiųsiu Jūsų planą į elektroninį paštą. Plane išsamiai surašysiu viską apie ką kalbėjome, todėl konsultacijos metu Jums tikrai nereikia pergyventi, kad kažko neatsiminsite ir nereikia nieko užsirašinėti. Plane rasite detalų paaiškinimą į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, kokių veiksmų reikėtų imtis ir kodėl, ką ir kaip valgyti, kokie gyvenimo pokyčiai rekomenduojami. Kartu su planu gausite pavyzdinį valgiaraštį sudarytą atsižvelgiant į paskirtas rekomendacijas. Valgiaraščio paskirtis yra pagelbėti sveikatingumo kelionės pradžioje, tačiau mano pagrindinis tikslas yra Jums suteikti visą reikiamą informaciją, žinias ir resursus, padėsiančius patiems savarankiškai kasdien priimti sveikatai palankius sprendimus.
 • 3 ETAPAS
  Integracija
  Tai yra etapas, kurio metu į savo gyvenimą pradėsite įtraukti sveikatai palankius pokyčius. Dauguma žmonių galvoja, jog mitybos konsultacijų metu jų bus prašoma tam tikrus maisto produktus pašalinti, tačiau mano filosofija yra kitokia. Esu įsitikinusi, jog visi maisto produktai turi savo vietą mityboje, o mano užduotis yra padėti tą vietą surasti. Nedideliais žingsniais, visi sveiki įpročiai pamažu pradeda pakeisti senus, mažiau naudingus ir galiausiai tampa nauja „norma". Kiekvienas žingsnis turi potencialą suteikti papildomos motyvacijos toliau tęsti savo transformacinę kelionę. Šio etapo trukmė priklauso nuo individualių poreikių ir tikslų.
 • 4 ETAPAS
  Palaikymas
  Šis etapas - tai pasitikėjimo savimi stiprinimas. Pasiekę šį etapą pradėsite pajausti sveikatai palankių pokyčių naudą. Svarbu atsiminti, kad nė viena sveikatingumo kelionė nėra panaši į tiesią liniją. Transformacinėje kelionėje daugelis mūsų gali patirti natūralias regresijas. Mano vaidmuo šiuo atveju yra Jus palaikyti ir padėti judėti į priekį. Jei mūsų bendradarbiavimo laikui atėjus į pabaigą jausite, jog Jums reikia daugiau pagalbos ir paramos, tuomet galėsite įsigyti papildomų pakartotinių konsultacijų, žr. palaikymo paketai.
Kaip užsisakyti?

Norėdami sužinoti ar mitybos terapija galėtų būti naudinga Jums, maloniai kviečiu susisiekti kuomet galėsime kartu aptarti Jūsų konkrečias problemas. Prašau užpildyti žemiau pateiktą formą, o aš pasistengsiu kuo greičiau atsakyti, ne ilgiau kaip per 24-48 valandas. Dėkoju.

*

*

*